Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić rzeczy w skripcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PORO


VS


DEVIL


IN POLSAT


LET'S PLAY


--- Koniec Reklamy ---


 


 


 


 


Jak zrobic te zeczy w skripcie


 


w skripcie


post-1172049-0-30285900-1401210694.png


zmienianie wiadomosci pluginu worldedit


 


w skripcie


post-1172049-0-20385300-1401210753.png


jak ktos nowy wejdze pisze na czacie tak samo jak na screenshocie


 


w skripcie


post-1172049-0-22936300-1401210899.png


zmianienie wiadomisc dedu od gracza + jak niemoze bic pisze ze nie mozesz bic na tym regionie


 


Kto pomoze dostanie like :P


-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

  35658438720581934646.png  

Opublikowano

1.

on place dirt:
    cancel event
    message "Nie mozesz postawic tego bloku"

(Przykład)

2.

To będzie w Essentials 

UQzSmZQ.png

3.

Nie pamiętam w którym się to pluginie ustawiało.

Opublikowano

1.

Nie rób tego w Skript.

Zmień wiadomości w WorldGuard za pomocą InClassTrans.

2.

on first join:

[TAB]broadcast "(I tu sobie robisz wiadomość..)"

 

Resztę sobie szukaj w dokumentacji Skripta -.-

Opublikowano

1. on place dirt:

(t)cancel event

(t)send "twoja wiadomosc"

2. on first join:

(t)broadcast "nowy gracz! %player%"

3.

on death of player:

(t)set the death message to "%killer% zabil %victim%"

+ Jak chcesz wiad przy wejsciu to lap:

on join

(t)set the join messages "%player% wbil na serw"

on quit:

(t)set the leave messages to "%player% wyszedl"

 

PS. Czy te zdjecia zostaly zrobione na serwerze ZitCraft? (patrz moja sygnatura)

Jestem tam adminem NNorbertPL i kojarze te wiadomosci ;P

 

A tu lap kropke ●

*(t) zamien na TAB

 

licze na like ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...